З перших днів повномасштабного вторгнення українці почали спільно працювати для того, щоб допомагати один одному й надавати допомогу тим, кому це найбільше потрібно.
Аби допомогти тим, хто прагне отримати своє житло, в Україні діє програма «Домівка+».
Зауважу, що під час дії договора оренди, вартість квартири – а значить, і сума накопичувального платежа!
Маріанна Білик: Дуже також хотіла б наголосити на тій думці, що ми не маємо позиціонувати наші приймаючі громади як тих, хто допомагає. Ми просто маємо створити умови й середовище, в яких українці самі собі мають зарадити. Дуже часто нових людей у громадах сприймають як "приїхали, багато нашого ресурсу на це йде".
Організувала дозвілля дітям – своїм і тим, які там проживають.
Напередодні зими може бути нова хвиля евакуації з прифронтових областей. Питанням номер один для них є тимчасове житло, в якому можна проживати безкоштовно або за оплату комунальних послуг.
Домівка забезпечує захищений простір, наприклад кімнати, де можна виконувати домашню діяльність — спати, готувати та приймати їжу, виконувати гігієнічні процедури, а також працювати та проводити дозвілля, типовими прикладами є віддалена робота, навчання та ігри.
Для вас це може бути новий регіон, а для них рідне місто. Через особисті контакти, знайомих можна вийти на вигідні варіанти тимчасового житла.
Кожного разу наші волонтери творять дива та знаходять домашнім улюбленцям нові люблячі родини, а також знаходять ветеринарну допомогу для тих, хто постраждав від війни. Врятовані тварини під надійною опікою!
Північний олень, риба та дичина є основними продуктами харчування місцевих жителів. А “скрипучий сир”, який отримав свою назву через звук, що виникає Домівка при його жуванні, — це один із найстаріших та найвідоміших делікатесних сирів регіону.
домівка — домі́вка іменник жіночого роду Орфографічний словник української мови домівка — Житло, мешкання, ДІМ, будинок, хата, господа; (кочовиків) ЮРТА; П. родинне вогнище; дома; пор. ПЕНАТИ. Словник синонімів Караванського домівка — [доум’іўка] -ўкие, д. і м. -ўц'і, р. мн. -м'івок Орфоепічний словник української мови домівка — -и, ж. Житлове приміщення стосовно до того, хто в ньому живе. Великий тлумачний словник сучасної мови домівка — див.
копії довідок з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків із зазначенням номеру реєстраційної картки платника податку заявника та другого з подружжя;
Маріанна Білик: На сторінках Української освітньої платформи та Мережі правового розвитку є інформація про те, як можна зареєструвати свою квартиру та подати її на користування сім’ї. Термін проживання визначає сам власник, у нас немає на це впливу.
Безкоштовне житло в україні для ВПО — це можливість заощадити кошти, адже у новому місті українці починають життя з нуля. Усі збереження йдуть на їжу, медичне обслуговування та речі першої потреби.